Tamula Talv 2016 tulemused

Selle aasta esimene talikalastusvõistlus on siis edukalt lõppenud! Kokku osales võistlusel 78 võistlejat. Naiste arvestusest võttis osa seitse naist ja noorte arvestusest üheksa tublit noorsportlast. Kokku püüti Tamula järvest 115,78 kg kala. Suured tänud kõigile osalejatele ja sponsoritele!!! Suured õnnesoovid kõikidele võitjatele! Loodame, et antud võistlusest kujuneb järgnevate aastate jooksul välja ilus hooaja avaüritus.

Järgmine EFK poolt korraldatav talipüügi üritus on Veebruari kuus Pärnu jõel toimuv Talvine Jääaugu Feeder, mis eelmisel aastal paraku heitlike ilmastikuolude tõttu ära jäi.

Edu ja võistlustel näeme!

Üldarvestuse protokoll.

Koht Ees- ja perekonnanimi Arvestus Võistkond Kaal Kohapunktid
I Jaak Kask Meeste arvestus EFK I 4560 1
II Margus Mosov Meeste arvestus EFK I 4520 2
III Margus Ollin Meeste arvestus Kaiu Kalaklubi 4120 3
4 Matis Miller Meeste arvestus EFK II 3640 4
5 Denis Zigadlo Meeste arvestus   3480 5
6 Laur Tammeorg Meeste arvestus EFK II 3460 6
7 Dmitri Sofjin Meeste arvestus Angler/Pelikan 3440 7
8 Victor Potachuk Meeste arvestus   3100 8
9-10 Kalvi Laasalu Meeste arvestus Kaiu Kalaklubi 2960 9,5
9-10 Gerli Albert Naiste arvestus Tartu Kalaspordi Klubi 2960 9,5
11 Kaido Olev Meeste arvestus EFK I 2880 11
12 Laivi Taavits Naiste arvestus EFK III 2740 12
13 Kalev Ots Meeste arvestus   2560 13
14 Madis Mähar Meeste arvestus Tartu Kalaspordi Klubi 2440 14
15-16 Aleksei Viktorov Meeste arvestus Angler/Pelikan 2320 15,5
15-16 Arvo Sõukand Meeste arvestus   2320 15,5
17 Timo Roos Meeste arvestus EFK II 2240 17
18 Merilin Sibul Naiste arvestus   2220 18
19-20 Alexander Andrusenko Meeste arvestus LEKK 2200 19,5
19-20 Stanislav Pesjukov Meeste arvestus LEKK 2200 19,5
21 Jürgen Kirsis Meeste arvestus Tartu Kalaspordi Klubi 2120 21
22 Robert Samarüütel Meeste arvestus   2080 22
23 Julia Ivanova Naiste arvestus Tsaika 1800 23
24 Konstantin Voznjuk Meeste arvestus EFK II 1760 24
25 Denis Manov Meeste arvestus LEKK 1740 25
26 Keven Metsalu Meeste arvestus S.O.S 1700 26
27-28 Johannes Aab Noorte arvestus Tsaika 1660 27,5
27-28 Egon Ormus Noorte arvestus   1660 27,5
29 Denis Mezennõi Meeste arvestus EFK III 1640 29
30 Vladimir Morozov Meeste arvestus Angler/Pelikan 1620 30
31 Juri Sobolev Meeste arvestus Angler/Pelikan 1540 31
32 Kenno Rohioja Meeste arvestus   1480 32
33 Janar Parm Meeste arvestus EFK I 1460 33
34-35 Jaan Grents Meeste arvestus EFK IV 1340 34,5
34-35 Viivi Liias Naiste arvestus   1340 34,5
36 Etmar Vernik Meeste arvestus   1280 36
37 Lehar Leetsaar Meeste arvestus LEKK 1200 37
38 Ojar Rohtla Meeste arvestus Kaiu Kalaklubi 1180 38
39-40 Gennadi Rootsi Meeste arvestus Tsaika 1160 39,5
39-40 Ragnar uustalu Meeste arvestus   1160 39,5
41 Mikk Alekõrs Meeste arvestus EFK IV 1140 41
42-43 Sivert Ojaots Meeste arvestus   1120 42,5
42-43 Kristina Klimand Naiste arvestus   1120 42,5
44 Alan Priidel Meeste arvestus   1100 44
45 Andres Randmäe Meeste arvestus   1040 45
46-47 Teet Aavik Meeste arvestus   980 46,5
46-47 Valmar Lilleoja Meeste arvestus   980 46,5
48 Andrei niidumaa Meeste arvestus S.O.S 960 48
49 Tiit Peetsalu Meeste arvestus   940 49
50 Georg Semenovski Meeste arvestus   900 50
51 Arnold Nugis Meeste arvestus   880 51
52 Aare Silm Noorte arvestus   860 52
53 Martin Arm Noorte arvestus   820 53
54 Riho rootslane Meeste arvestus Tartu kalaspordi klubi 760 54
55-57 Renaldo Kibildas Noorte arvestus Kalakratid 720 55,33
55-57 Märt Aab Meeste arvestus Tsaika 720 55,33
55-57 Janek Ilves Meeste arvestus   720 55,33
58-60 Jaanus Luks Meeste arvestus Kaiu Kalaklubi 700 58,33
58-60 Tarmo Kürsa Meeste arvestus   700 58,33
58-60 Rainer Sosi Meeste arvestus   700 58,33
61 Elmar Talbonen Meeste arvestus EFK III 660 61
62 Merit Schmidt Naiste arvestus S.O.S 640 62
63-65 Esmar Sosare Meeste arvestus S.O.S 600 63,33
63-65 Keno Kaasiksoo Meeste arvestus   600 63,33
63-65 Heinar Nugis Meeste arvestus   600 63,33
66 tarmo liias Meeste arvestus   460 66
67 Bobby Pokker Meeste arvestus   400 67
68 Toomas Mirka Meeste arvestus EFK IV 380 68
69 Kalev Martjan Meeste arvestus   340 69
70-71 Reino Laas Meeste arvestus EFK III 300 70,5
70-71 Nikita Smirnov Noorte arvestus EFK IV 300 70,5
72-73 Tauri Täht Noorte arvestus Kalakratid 280 72,5
72-73 Timmo Zimmermann Meeste arvestus   280 72,5
74 Pau Arseni Meeste arvestus   260 74
75 Ainar Raat Meeste arvestus   220 75
76-77 Klaara Käämer Noorte arvestus Kalakratid 160 76,5
76-77 Helar Raudberg Meeste arvestus   160 76,5
78 Risto Talves Noorte arvestus Kalakratid 0 78

Võiskondlik arvestus.

Koht Võistkonna nimi Kohapunktid
I EFK I 47
II EFK II 51
III Angler/Pelikan 83,5
4 Tartu Kalaspordi Klubi 98,5
5 LEKK 101
6 Kaiu Kalaklubi 108,83
7 Tsaika 145,33
8 EFK III 172,5
9 S.O.S 199,33
10 EFK IV 214
11 Kalakratid 282,33

Naiste arvestus.

Koht Ees- ja perekonnanimi Võistkond Kaal
1 Gerli Albert Tartu Kalaspordi Klubi 2960
2 Laivi Taavits EFK III 2740
3 Merilin Sibul   2220
4 Julia Ivanova Tsaika 1800
5 Viivi Liias   1340
6 Kristina Klimand   1120
7 Merit Schmidt S.O.S 640

Noorte arvestus.

Koht Ees- ja perekonnanimi Võistkond Kaal
I-II Johannes Aab Tsaika 1660
I-II Egon Ormus   1660
3 Aare Silm   860
4 Martin Arm   820
5 Renaldo Kibildas Kalakratid 720
6 Nikita Smirnov EFK IV 300
7 Tauri Täht Kalakratid 280
8 Klaara Käämer Kalakratid 160
9 Risto Talves Kalakratid 0